Ubytování Kohoutek, Lipová-lázně
aktuálně 17.9 °C jasno
15.06. | zataženo | 21.0 °C
16.06. | slabý déšť | 21.0 °C
17.06. | slabý déšť | 25.0 °C
Lipová-lázně 433 , 79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 605 541 004
Lipová-lázně 433
79061 Lipová-lázně, Česká republika
Naplánovat trasu

Ubytování Kohoutek, Lipová-lázně

Domek se nachází v klidném prostředí na okraji obce. Kolem pozemku protéká potok Staříč, za domkem začíná les.

K dispozici ubytování ve 2 apartmánů. V prvním se nachází jeden pokoj se 2 lůžky s možností 2 přistýlek, kuchyňka, sociální zařízení. Ve druhém se nachází 2 pokoje pro 3 osoby s možností přistýlky, kompletně vybavená kuchyně, hala, sociální zařízení. Možnost sloučení obou apartmánu do jednoho, tak vznikne apartmán až pro 12 osob. Ubytování se psem po dohodě. Domek se nachází na velké prostorné a hlavně oplocené zahradě.

Parkování

Parkování na oploceném pozemku.

0%
Fit stezka - Lipová-lázně

Fit stezka - Lipová-lázně

Fit stezka nabízí návštěvníkům 10 různých stanovišť na posílení a protažení celého těla.Každé z nich je opatřeno tabulí, která poskytuje základní informace o stanovišti, a to včetně jeho funkce, pokynů pro cvičení či h ... (více)
Vzdálenost: 429 m
Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně

Schrothovy léčebné lázně v Dolní Lipové jsou malebným místem na rozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor v samotném centru oblíbené turistické oblasti. Lázně vyhlášené úspěchy při léčbě kožních chorob, obezity a cuk ... (více)
Vzdálenost: 607 m
Lyžařský areál Lázeňský vrch

Lyžařský areál Lázeňský vrch

Areál Lázeňský vrch leží v nadmořské výšce 510 - 610 metrů na rozhraní Rychlebských hor a Hrubého Jeseníku nad obcí Lipová-lázně.     Lyžařské vleky a sjezdovky jsou určeny pro pokročilé i začátečníky a jsou zde také ... (více)
Vzdálenost: 1.03 km
Ranch Eden

Ranch Eden

Rodinné hospodářství mezi pastvinami se stády oveček a protékající horskou bystřinou najdete na samotě, obklopené malebnou krajinou CHKO Jeseníky, vzdálené jen asi 2 km od lázeňského města Jeseníku.Ke strávení příjemného poby ... (více)
Vzdálenost: 1.06 km
Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty TK Lipová - lázně

Tenisové kurty Tenisového klubu Lipová - lázně se nacházejí naproti obecnímu úřadu, v dolní části obce. V provozu jsou v období od května do října.
Vzdálenost: 1.09 km
Adrenalin park - Bobrovník

Adrenalin park - Bobrovník

Překážková dráha na lanech v korunách stromů v osadě Bobrovník vám rozpumpuje adrenalin v krvi.Pro váhavé je možné zajistit doprovod instruktora, veškeré potřebné vybavení je k zapůjčení na místě. Součástí areálu lanového ... (více)
Vzdálenost: 1.48 km
Muzeum Johanna Schrotha

Muzeum Johanna Schrotha

Expozici o staviteli lázní v Lipové najdeme nedaleko jedné z vlakových stanic Slezského Semmeringu.Muzeum v obci Lipová - lázně začalo psát svoji historii v roce 2007. Nese jméno Johanna Schrotha, zakladatele zdejšího lázeňství, a ... (více)
Vzdálenost: 1.75 km
Informační centrum Lipová-lázně

Informační centrum Lipová-lázně

Informační cetrum se nachází nedaleko vlakové stanice Lipová-lázně v budově Muzea Johanna Schrotha.Informační cetrum poskytuje návštěvníkům obce zejména informace o turistických a cykloturistických trasách, dalších možnostech ... (více)
Vzdálenost: 1.75 km
Kaple sv. Kryštofa

Kaple sv. Kryštofa

Nově upravená kaplička vystavěná z iniciativy místních patriotů.Z iniciativy místních patriotů zde byla vystavěna výklenková kaplička s dřevěnou soškou obra nesoucího malé dítě a hůl, na níž raší zelené listy. Tuto vyřeza ... (více)
Vzdálenost: 1.86 km
Počasí
17.9 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS