Ranč OREL
aktuálně 18.4 °C skoro jasno
16.08. | slabý déšť | 24.6 °C
17.08. | zataženo | 25.4 °C
18.08. | slabý déšť | 23.4 °C
Polská 9 , 790 81 Česká Ves, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 731 498 513
Polská 9
790 81 Česká Ves, Česká republika
Naplánovat trasu

Ranč OREL

Zapomeňte pár dní na to, že žijete ve století aut, počítačů a mobilů. Na Ranči Orel vyženete z hlavy každodenní problémy – vaši jedinou starostí bude, zda navštívit překrásnou vyhlídku Sokolí vrch, nebo se raději vydat na monumentální rozhlednu Zlatý Chlum.

Namísto betonových domů budete každé ráno pozorovat východ slunce nad malebnými jesenickými kopci. Namísto auta se povozíte na některém z krásných koní.  A namísto práce vás čekají adrenalinové zážitky v zábavním parku.

Ubytovat se můžete ve stylových dřevěných chatkách či luxusních apartmánech. 

Nikde jinde si překrásnou přírodu CHKO Jeseníky nevychutnáte lépe, než ve stylových dřevěných chatkách. Budete se cítit, jako byste do okolní divočiny doslova patřili. Chatky jsou otevřené od jara do podzimu, v chladnějších dnech jsou chatky vybavenou topidlem. Vybavení chatek je dostačující – 4 postele s právě vypraným povlečením, noční stolek s lampičkou a prostorná komoda pro osobní věci. Sociální zařízení je jen pár kroků od chatek. U pánů i dam jsou dva záchody, dva sprchové kouty a dvě umyvadla, takže místa je tu pro každého dostatek. Na dámských toaletách je i fén. Celá budova je centrálně vytápíme, takže Vám nebude zima ani v  horké sprše. K dispozici je pro ubytované v chatkách venkovní letní kuchyňku vybavenou lednicí, vařičem, mikrovlnou troubou, grilem a rychlovarnou konvicí.

 

Bydlení v apartmánech je skoro stejné, jako byste bydleli v kvalitním hotelu. V předsíni najdete nástěnný věšák a velkou šatní skříň s bezpečnostním trezorem, kde si uzamknete své cennosti. Sociální zařízení s umyvadlem a sprchovým koutem vás zase potěší svým vybavením: dostanete k dispozici fén, měkoučké ručníky i základní kosmetiku. Jakmile projdete do hlavní místnosti, čeká na vás manželská postel, rozkládací sedačka pro dvě osoby a kuchyňská linka s ledničkou, toustovačem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnkou. Příbory, talíře, sklenice nebo otvírák na víno považujte za samozřejmost. Na své si přijdou i ti, co se neobejdou bez elektroniky – na apartmánech můžete sledovat televizi nebo se připojit k Wi-Fi, která je v celém areálu zdarma.

 

Máte možnost využít i turistickou koňskou jízdárnu, jelikož z koňského hřbetu je přeci svět krásnější. 

Parkování
Parkování zdarma přímo na Ranči OREL. 
0%
Adrenalin park - Česká Ves

Adrenalin park - Česká Ves

V České Vsi se nachází ADRENALIN PARK JESENÍKY. Název areálu hovoří za vše. Připraveno je pro vás lanové centrum, obří lanovka, horolezecká stěna, dětské terénní čtyřkolky, terénní koloběžky, paintball, lukostřelba, tramp ... (více)
Vzdálenost: 75 m
Rozhledna Hemberk

Rozhledna Hemberk

Na cyklistické trase Za zatopenými lomy budete míjet pod vrcholem Křemenáč (730 m n. m.) rozhlednu Hemberk. Rozhlenu vybudovali nadšenci ze spolku Krasohled na východním úbočí kopce v nadmořské výšce 660 m n. m. Umožňuje výhledy n ... (více)
Vzdálenost: 1.58 km
Bazén - Česká Ves

Bazén - Česká Ves

Krytý bazén naleznete v obci Česká Ves, která je vzdálena 5 km od okresního města Jeseník.Klasický 25 metrový bazén má vyhrazené dráhy pro kondiční plavání a část je také vyhrazena pro neplavce. V letních měsících se múžet ... (více)
Vzdálenost: 1.79 km
Jeskyně Na Špičáku

Jeskyně Na Špičáku

Patří k nejstarším písemně doloženým jeskyním ve střední Evropě, první zmínka o ní pochází již z roku 1430. Přes čtyři sta metrů dlouhý labyrint chodeb a puklin již v dávných dobách sloužil často jako úkryt, o čemž sv ... (více)
Vzdálenost: 1.95 km
Heckelův pramen

Heckelův pramen

Menší mohyla z neuspořádaně složených kamenů, z níž vycházela železná výtoková trubka, byla v roce 2015 nahrazena masivní zdí tvořenou okolními kameny a spojenou betonem.
Vzdálenost: 2.09 km
Nabíjecí stanice pro elektrokola - Rezidence u jezera

Nabíjecí stanice pro elektrokola - Rezidence u jezera

Nabíjecí stanice obsahuje nabíječku pro systémy BOSCH (2x), SHIMANO (2x) a 4 zásuvky 230 V pro připojení vlastních nabíječek ostatních systémů.Součástí nabíjecí stanice je také informační mapa, co lze během dobíjení vaší ba ... (více)
Vzdálenost: 2.18 km
Tisová skalka

Tisová skalka

Vyhlídkové místo v blízkosti Lesního domova.
Vzdálenost: 2.19 km
Muzeum veteránů - Česká Ves

Muzeum veteránů - Česká Ves

V muzeu je k vidění téměř 100 motocyklů, auta, jízdní kola, reklamní cedule, plakáty atd.Dále vystavujeme stará radia, televize a jiné zajímavé přístroje, které se používaly začátkem 20 století v domácnostech.
Vzdálenost: 2.50 km
Víceúčelové kurty Česká Ves

Víceúčelové kurty Česká Ves

Víceúčelové sportovní hřiště nabízí zázemí pro futsal, fotbal, tenis, nohejbal, volejbal, vybíjenou, florbal, badminton a jiné sporty. 
Vzdálenost: 2.80 km
Pramen Johanna Petra

Pramen Johanna Petra

Pramen nechal vystavět majitel pozemku Johann Latzel, o výstavbě se pak zmiňuje letopočet 1934-37 v pravé části zídky pramene.
Vzdálenost: 2.83 km
Památník obětem čarodějnických procesů (Česká Ves)

Památník obětem čarodějnických procesů (Česká Ves)

Památník věnovaný obětem čarodějnických procesů, které probíhali na Jesenicku v 17. století.Čarodějnické procesy začaly v roce 1822, kdy byla v obci odsouzena první žena – manželka pastýře Schmieda – Barbora. Byla po ... (více)
Vzdálenost: 2.99 km
Památník Albína Reichela

Památník Albína Reichela

Pomník byl postaven na počest myslivce, který zde zahynul při lovu 6. listopadu 1927.Pomník byl postaven na počest Albina Reichela, narozeného v roce 1871, který zde zahynul po srdečním výpadku při lovu 6. listopadu 1927. Pomník postavil ... (více)
Vzdálenost: 3.08 km
Počasí
18.4 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS