Rekreační domek Waldenburg, Bělá pod Pradědem
aktuálně 2.8 °C zataženo
03.02. | slabý déšť | 1.6 °C
04.02. | oblačno | -4.5 °C
05.02. | zataženo | -3.3 °C
Domašov 27 , 79085 Bělá pod Pradědem, Česká republika
Naplánovat trasu

Kontakt:

+420 724 547 175
Domašov 27
79085 Bělá pod Pradědem, Česká republika
Naplánovat trasu

Rekreační domek Waldenburg, Bělá pod Pradědem

Rekreační domek Waldenburg se nachází v obci Bělá pod Praděcem, v místní části Horní Domašov. Objekt se pronajímá pouze jako celek.

Maximální kapacita je 7 osob ve 3 podkrovních ložnicích. Nachází se zde prostorný obývací místnost s pohodlnou čalouněnou sedací soupravou, otevřeným krbem, klavírem, televizí, psacím koutem. Dále vybavenou kuchyň s jídelnou, která navazuje na krytou terasu s posezením a zahradním grilem (lze grilovat i při deštivém počasí). V přízemí se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC, samostatné WC se nachází i v podkroví. K dispozici je technické zázemí, kde se dá uložit lyže, snowboardy nebo kola. V letních měsících možnost využít venkovní posezení s upraveným kamenným ohništěm a s udírnou, houpačka, vybavení pro rekreační sportování (badminton, kroket, petanque), k dispozici jsou hrací karty a stolní společenské hry. Parkování přímo na pozemku a na mostě.

Parkování

Parkování přímo na pozemku a na mostě až pro 3 osobní vozidla.

0%
Půjčovna elektrokol Filipovice - Hotel Stará pošta

Půjčovna elektrokol Filipovice - Hotel Stará pošta

Specializovaná půjčovna elektrokol v Jeseníkách, ve které na Vás čekají nová moderní elektrokola značky DEMA s rámy pro pány i dámy.Půjčovnu naleznete v Hotelu Stará pošta – recepce. Vše si můžete rezervovat v rezervačn ... (více)
Vzdálenost: 2.68 km
Skipark Filipovice

Skipark Filipovice

SKIPARK Filipovice každoročně připravuje pro milovníky lyžování & snowboardingu na zimní sezónu ideální podmínky na dovolenou plnou lyžování a zábavy.Díky variabilitě terénu, sedačkové lanovce s rozjezdovým nástupním pásem, ... (více)
Vzdálenost: 2.70 km
Penzion Běla

Penzion Běla

Wellness penzion a restaurace v srdci Jeseníků. Příjemné prostředí a relaxace pro náročnější hosty. Bohaté letní i zimní vyžití.Hledáte to pravé místo pro Váš odpočinek? Nalezněte jej v tomto wellness centru. K dispozici máte ... (více)
Vzdálenost: 3.00 km
Kalafatičova plotna a kaple

Kalafatičova plotna a kaple

V místě bývalého lomu se nachází prudce skloněná asi 15 metrů vysoká skalní plotna, která je využívána horolezci.  Pod skálou je pěkné místo na odpočinek s dřevěnými zvířátky, nedaleko se nachází replika Seifertovy kapli ... (více)
Vzdálenost: 3.48 km
Bowling a restaurace U Cimbury

Bowling a restaurace U Cimbury

Pokud si chcete užít rodinou zábavu u bowlingových kuželek, máte zde dobrou příležitost, kromě toho zde můžete nalézt další společenské hry.Součástí je také restaurace.
Vzdálenost: 3.66 km
Řopík - opevnění

Řopík - opevnění

Řopík je součástí celého československého systému lehkého vojenského opevnění, které bylo budováno před vypuknutím druhé světové války na ochranu před nacistickým Německem. V Česku je jich na pět tisíc, v objektech velikos ... (více)
Vzdálenost: 4.35 km
Ski areál Červenohorské sedlo

Ski areál Červenohorské sedlo

Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě.Poloha nad 1000 m n. m. dává předpoklad pro kvalitní zimní sezonu od poloviny prosince do konce března. Návštěvní ... (více)
Vzdálenost: 4.49 km
Půjčovna elektrokol Červenohorské sedlo

Půjčovna elektrokol Červenohorské sedlo

Specializovaná půjčovna elektrokol v Jeseníkách, ve které na Vás čekají nová moderní elektrokola značky DEMA s rámy pro pány i dámy.Půjčovnu naleznete v Hotelu Červenohorské sedlo – recepce. Vše si můžete rezervovat v rez ... (více)
Vzdálenost: 4.49 km
Lyžařské běžecké trasy Červenohorské sedlo

Lyžařské běžecké trasy Červenohorské sedlo

Důležitý turistický uzel , který díky centrální poloze a dobré dopravní dostupnosti představuje výchozí bod pro řadu udržovaných běžeckých tras. Jedno z mála území, které svou polohou více než nad 1000 metrů nad mořem, umo ... (více)
Vzdálenost: 4.58 km
Lesní hřbitov v Rudohoří

Lesní hřbitov v Rudohoří

Během 2. světové války bylo na Jesenicku zřízeno 40 zajateckých táborů, jedním z nich byl tábor v Rudohoří, ve kterém bylo umístěno až 100 ruských zajatců. Následkem těžké práce a špatné stravy zemřelo na onemocnění tyfe ... (více)
Vzdálenost: 4.65 km
Vřesová studánka

Vřesová studánka

Poutní místo v nadmořské výšce 1313 metrů. Dochované základy kaple nesou artefakty současných moravských umělců (J. Jemelky, O. Olivy a M. Vochty). Dříve zde stála také horská chata, dnes zde ze staveb uvidíte již jen kapličku n ... (více)
Vzdálenost: 5.15 km
Počasí
2.8 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS