Ubytování Jeseníky

Předchozí | Dalšístrana / 9 9-18 z 76 záznamů
Hotel Andromeda, Ramzová

Hotel Andromeda, Ramzová

Hotel Andromeda se nachází uprostřed turistického a lyžařského střediska Ramzová v blízkosti autobusové i vlakové zastávky.  Celková kapacita hotelu je 55 lůžek a 10 přistýlek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Všechny poko ... (více)
Hotel Červenohorské sedlo

Hotel Červenohorské sedlo

Hotel Červenohorské sedlo nabízí pohádkové místo přímo na vrcholku hor. Je součásti Skiarealu ČHS, který je jedním z nejvyšších center pro lyžaře i turisty.Hotel má kapacitu 190 lůžek. Pokoje jsou vybaveny šatní skříní a m ... (více)
Hotel Dlouhé Stráně, Kouty nad Desnou

Hotel Dlouhé Stráně, Kouty nad Desnou

Hotel Dlouhé Stráně se nachází v obci Loučná nad Desnou v nadmořské výšce 600m v CHKO Jeseníky. Hotel má všestranné využití pro jednotlivce, rodiny s dětmi i větší skupiny.Hotel Dlouhé Stráně je komplexem dvou budov: budo ... (více)
Hotel Elegance, Šumperk

Hotel Elegance, Šumperk

Hotel Elegance se nachází v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od divadla, muzea, městského parku, náměstí, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody.Samotný hotel nabízí svým hostům širokou nabídku vyžití po celý rok ... (více)
Hotel Grand Šumperk

Hotel Grand Šumperk

Hotel Grand se nachází v Šumperku v zajímavé turistické lokalitě Jeseníky. Pro ubytování je dostupných 10 pokojů a celkovým počtem 17 lůžek. Hosté si mohou vybrat z 3 jednolůžkových pokojů a 7 dvoulůžkových pokojů. V hotelu ... (více)
Hotel Helios, Lipová-lázně

Hotel Helios, Lipová-lázně

Hotel Helios se nachází v Lipové-lázních. Hned u hotelu se nachází Lipovské stezky.Celková kapacita hotelu je 90 lůžek v rozsahu dvou, tří a čtyřlůžkových pokojů nebo apartmánů typu standard a superior a ve 2 apartmánech. Každ ... (více)
Hotel Kamzík

Hotel Kamzík

Tříhvězdičkový Hotel Kamzík v Karlově pod Pradědem je vhodný pro páry, rodiny s dětmi i zájmové skupiny. K dispozici je 210 lůžek v pokojích standard, nadstandard a dva apartmány. Nebudete se zde nudit, ani když počasí zazlob ... (více)
Počet lůžek: 210
Hotel Koruna, Jeseník

Hotel Koruna, Jeseník

Hotel Koruna se nachází v samotném centru města Jeseník u Masarykova náměstí. Celková kapacita hotelu je 40 lůžek v jednom až dvoulůžkových pokojích a ve 3 apartmánech. V každém pokoji je vlastní koupelna, TV s plochou obrazovkou ... (více)
Hotel Křížový vrch, Jeseník

Hotel Křížový vrch, Jeseník

Rodinný Hotel Křížový vrch se nachází na stejnojmenném vrcholu v oblasti Nízkého Jeseníku o nadmořské výšce 671 m. Hotel nabízí ubytování v kategoriích Comfort, Classic, rodinné pokoje i apartmány o celkové kapacitě 32 lůže ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 9 9-18 z 76 záznamů
Počasí
16.2 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS