Kouty - Hřebenovka
 Doporučené období
leden
únor
březen
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad
prosinec

Informace o trase:

Čas: 11 minut
Délka: 3.45 km
Obtížnost: středně těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Klesání: 508 metrů
Nejnižší bod: 587 m.n.m.
Nejvyšší bod: 1095 m.n.m.

Kouty - Hřebenovka

Trať má prvky fourcrossu a freeride. Je označení jako červená a měří celkem 3,5 km. Určená je pro zkušenější jezdce na celoodpružených kolech.
 Parametry
Start výletu
Horní stanice lanové dráhy “Medvědí Hora”
Parkování
Parkovat je možné na parkovišti v Areáli Kouty nedaleko dolní stanice lanové dráhy.
Trasa
Začíná přímo pod horní stanicí lanové dráhy “Medvědí hora” a ve své horní části vede pod lanovkou (hliněné skoky, klopené zatáčky, lavice). Ve střední části se napojuje na sjezdovku “Hřebenovka” (hliněné klopené zatáčky, lavice) a pokračuje po lesní cestě (freeride, skoky). Dále vede lesem (freeride) a ve spodní části vede po sjezdovce “U snowparku” až ke spodní stanici lanové dráhy “Liščí potok”.
0%
Restaurace Lyžárna

Restaurace Lyžárna

Lyžárna je název restaurace v jednom z největších a nejmodernějších lyžařských center Jeseníků - areálu Kouty. V zimě především milovníci lyžování a v létě sportovci a turisté mohou denně vybírat z osmi druhů čerstvých ... (více)
Vzdálenost: 2.29 km
Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně

Moderní trendy, krajové speciality v podobě slezské kuchyně a místní suroviny pro jejich přípravu nabízí restaurace Hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou.Slezské speciality se ve zdejším jídelníčku objevují nově od jara roku ... (více)
Vzdálenost: 2.97 km
Hotel Praděd vysílač

Hotel Praděd vysílač

Kdo zdolá nejvyšší horu Jeseníků Praděd, může se těšit na zasloužené dobroty. Uprostřed Národní přírodní rezervace Praděd se pod vysílačem nachází i restaurace.Pokud se vydaří při návštěvě nejvýše položené restaura ... (více)
Vzdálenost: 6.56 km
Motorest Permoník

Motorest Permoník

Už nemusíte hledat to správné místo pro veselé posezení s přáteli, romantickou večeři, důležité obchodní jednání, rodinnou oslavu, či firemní party.Našich 80 míst u stolu ve vnitřních prostorách a 90 míst na předzahrádkách ... (více)
Vzdálenost: 8.85 km
Pizzeria Istria

Pizzeria Istria

Naši pizzerii najdete v samotném centru Velkých Losin přímo v Hotelu Istria.Těšit se u nás můžete na speciality italské kuchyně vyrobené z pečlivě vybíraných a nejkvalitnějších surovin. Pokrmy připravují naši kuchaři, kteří ... (více)
Vzdálenost: 9.30 km
Počasí
-3.2 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS