Spojka Bielice - Šengen
 Doporučené období

Informace o trase:

Čas: 127 hodin 15 minut
Délka: 5.06 km
Obtížnost: středně těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 428 metrů
Klesání: 170 metrů
Nejnižší bod: 744 m.n.m.
Nejvyšší bod: 1018 m.n.m.

Spojka Bielice - Šengen

Spojka z polské Bielice na šengenské okruhy ze které je možmo pokračovat na Paprsek.

Stav tratě
skvělý
dobrý
nic moc
velmi špatný (nejezdit)
0%
Horská chata Paprsek

Horská chata Paprsek

Paprsek nabízí v rámci své kuchyně i krajovou specialitu borůvkové knedlíky, denně čerstvé, s velkou náplní borůvek ze zdejších lesů, sypané kakaem a polité rozpuštěným máslem.Chata se nachází v horské oblasti s čistým kli ... (více)
Vzdálenost: 2.28 km
U Orla

U Orla

V našem Penzionu U orla Vás obsloužíme v krásné restauraci vykládané dřevem se zdobným krbem v jejím srdci.O naše hosty se stará zkušený tým kuchařů a číšníků, na své si přijdou zejména milovníci klasických českých pokrm ... (více)
Vzdálenost: 4.31 km
Restaurace Skiland

Restaurace Skiland

Přijďte rozmazlit vaše chuťové pohárky a ochutnejte vynikající kuchyni ve stylově vyzdobené restauraci Skiland v Ostružné. Restaurace Skiland leží v malé obci Ostružná v Jeseníkách hned při hlavní cestě. Nelze ji minout. Nabíz ... (více)
Vzdálenost: 6.12 km
Hotel Andromeda***

Hotel Andromeda***

Leží ve známém turistickém a lyžařském středisku Ramzová v Hrubém Jeseníku, v blízkosti lanové dráhy na Šerák.Dopravíte se k nám jak autobusovou, tak vlakovou dopravou. Navíc se Ramzová může pyšnit nejvýše položenou rychlí ... (více)
Vzdálenost: 6.12 km
Plus Café

Plus Café

Kavárna nedaleko skiareálu Ramzová nabízí příjemné prostředí a útulný interiér spolu s širokým výběrem kávy, nápojů a zákusků.
Vzdálenost: 6.24 km
Penzion Kovárna

Penzion Kovárna

Důraz na kvalitu a příjemné prostředí kladou v penzionu Kovárna v Horní Lipové. Pod Slezským Semmeringem se mohou návštěvníci dobře najíst a navíc si užít výjimečného ducha místa.  Kdo chce ochutnat něco typického, zdravého ... (více)
Vzdálenost: 6.67 km
Počasí
0.8 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS