Okruh Šindelná
 Doporučené období
leden
únor
březen
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad
prosinec
Start výletu

Informace o trase:

Čas: 93 minut
Délka: 4.64 km
Obtížnost: středně těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 143 metrů
Klesání: 142 metrů
Nejnižší bod: 1030 m.n.m.
Nejvyšší bod: 1173 m.n.m.

Okruh Šindelná

Okruh nacházející se v nadmořské výšce nad 1 000 m n. m. s dostatečnou pokrývkou sněhu po celou zimní sezónu. Vhodný také pro rodiny s dětmi a začátečníky.

Aktuální informace o upravených tratích na Červenohorském sedle

Webkamera Červenohorské sedlo

 Parametry
Start výletu
Červenohorské sedlo
Parkování

Parkovat lze na placeném parkovišti přímo na Červenohorském sedle - upozorňujeme, že ve dnech zimních svátků, prázdnin a o víkendech je většinou parkoviště přeplněné.

Nově jezdí SKI bus (Kouty nad Desnou - Červenohorské sedlo - Jeseník - Lipová-lázně a zpět) - více informací zde...

Trasa

Červenohorské sedlo - Památník leteckého neštěstí - Přístřešek pod Bílým sloupem - Památník obětem hor - Červenohorské sedlo

Související místa
Ski areál Červenohorské sedlo

Ski areál Červenohorské sedlo

Lyžařský areál Červenohorské sedlo je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě.Poloha nad 1000 m n. m. dává předpoklad pro kvalitní zimní sezonu od poloviny prosince do konce března. Návštěvní ... (více)
0%
Restaurace Lyžárna

Restaurace Lyžárna

Lyžárna je název restaurace v jednom z největších a nejmodernějších lyžařských center Jeseníků - areálu Kouty. V zimě především milovníci lyžování a v létě sportovci a turisté mohou denně vybírat z osmi druhů čerstvých ... (více)
Vzdálenost: 3.88 km
Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně

Moderní trendy, krajové speciality v podobě slezské kuchyně a místní suroviny pro jejich přípravu nabízí restaurace Hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou.Slezské speciality se ve zdejším jídelníčku objevují nově od jara roku ... (více)
Vzdálenost: 4.52 km
Hotel Praděd vysílač

Hotel Praděd vysílač

Kdo zdolá nejvyšší horu Jeseníků Praděd, může se těšit na zasloužené dobroty. Uprostřed Národní přírodní rezervace Praděd se pod vysílačem nachází i restaurace.Pokud se vydaří při návštěvě nejvýše položené restaura ... (více)
Vzdálenost: 7.46 km
Kavárna Lily

Kavárna Lily

Kavárna nabízí široký sortiment nápojů, výbornou kávu Piazza Forza, zmrzlinové poháry a moučníky od ověřených dodavatelů. 
Vzdálenost: 7.96 km
Plus Café

Plus Café

Kavárna nedaleko skiareálu Ramzová nabízí příjemné prostředí a útulný interiér spolu s širokým výběrem kávy, nápojů a zákusků.
Vzdálenost: 9.54 km
Hotel Andromeda***

Hotel Andromeda***

Leží ve známém turistickém a lyžařském středisku Ramzová v Hrubém Jeseníku, v blízkosti lanové dráhy na Šerák.Dopravíte se k nám jak autobusovou, tak vlakovou dopravou. Navíc se Ramzová může pyšnit nejvýše položenou rychlí ... (více)
Vzdálenost: 9.66 km
Počasí
18.3 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS