Kouty - Uhlířská stopa
 Doporučené období

Informace o trase:

Čas: 27 minut
Délka: 6.46 km
Obtížnost: lehká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 26 metrů
Klesání: 532 metrů
Nejnižší bod: 588 m.n.m.
Nejvyšší bod: 1094 m.n.m.

Kouty - Uhlířská stopa

Modrá lehčí trasa dlouhá 6,5 km je určena pro pokročilé jezdce na horských kolech.

Zajímavostí je, že částečně vede po původní uhlířské cestě, kde jsou patrné terasy, na nichž se dříve pálilo dřevěné uhlí.

 Parametry
0%
Restaurace Lyžárna

Restaurace Lyžárna

Lyžárna je název restaurace v jednom z největších a nejmodernějších lyžařských center Jeseníků - areálu Kouty. V zimě především milovníci lyžování a v létě sportovci a turisté mohou denně vybírat z osmi druhů čerstvých ... (více)
Vzdálenost: 2.29 km
Hotel Dlouhé Stráně

Hotel Dlouhé Stráně

Moderní trendy, krajové speciality v podobě slezské kuchyně a místní suroviny pro jejich přípravu nabízí restaurace Hotelu Dlouhé Stráně v Koutech nad Desnou.Slezské speciality se ve zdejším jídelníčku objevují nově od jara roku ... (více)
Vzdálenost: 2.97 km
Hotel Praděd vysílač

Hotel Praděd vysílač

Kdo zdolá nejvyšší horu Jeseníků Praděd, může se těšit na zasloužené dobroty. Uprostřed Národní přírodní rezervace Praděd se pod vysílačem nachází i restaurace.Pokud se vydaří při návštěvě nejvýše položené restaura ... (více)
Vzdálenost: 6.56 km
Motorest Permoník

Motorest Permoník

Už nemusíte hledat to správné místo pro veselé posezení s přáteli, romantickou večeři, důležité obchodní jednání, rodinnou oslavu, či firemní party.Našich 80 míst u stolu ve vnitřních prostorách a 90 míst na předzahrádkách ... (více)
Vzdálenost: 8.85 km
Pizzeria Istria

Pizzeria Istria

Naši pizzerii najdete v samotném centru Velkých Losin přímo v Hotelu Istria.Těšit se u nás můžete na speciality italské kuchyně vyrobené z pečlivě vybíraných a nejkvalitnějších surovin. Pokrmy připravují naši kuchaři, kteří ... (více)
Vzdálenost: 9.29 km
Počasí
5.1 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS