YEScyklo - Okruh Pro nejmenší
 Doporučené období

Informace o trase:

Čas: 30 minut
Délka: 7.83 km
Obtížnost: lehká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Stoupání: 72 metrů
Klesání: 72 metrů
Nejnižší bod: 389 m.n.m.
Nejvyšší bod: 443 m.n.m.

YEScyklo - Okruh Pro nejmenší

Pokud se vydáte s dětmi na tento krátky okruh, určitě vás zaujme svými výhledy na Zlatohorskou vrchovinu s dominantní Biskupskou kupou.

Kromě toho vám bude za odměnu posezení v některé ze zlatohorských cukráren či restaurací. Pokud budete chtít, můžete také navštívit zdejší muzeum s expozicemi hornické činnosti nebo středověké mučírny vztahující se k čarodějnickým procesum.

Start výletu

Zlaté Hory (náměstí)

Parkování

Parkovat lze zdarma na náměstí ve Zlatých Horách nebo u informačního centra, kde vám rádi poskytnou informace o celém regionu.

Trasa

Zlaté Hory (náměstí) - Zlaté Hory (CZ/PL hranice) - U Dráhy - Zlaté Hory ŽST - Zlaté Hory (náměstí)

Tip

Zastavte se na nádraží ve Zlatých Horách, odkud se můžete o víkendu svézt železnicí do Mikulovic. Je zde také funkční vodní jeřád k doplňování vody do parních lokomotiv nebo několik starých dobových vagónu.

0%
Mevan's coffee

Mevan's coffee

Stylová kavárna v prostorách bývalé parní pekárny, spojená s výstavní galerií.
Vzdálenost: 2.45 km
Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

Přijďte a ochutnejte vybrané pokrmy z české, ale i mezinárodní kuchyně, které vám připraví naší šéfkuchaři. Všechny pokrmy připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin a vždy se snažíme upřednostnit lokální a regionáln ... (více)
Vzdálenost: 2.83 km
Rezidence U Jezera

Rezidence U Jezera

V jídelníčku najdete speciality ze sladkovodního candáta, pstruha i královské mořské pražmy, krevet, mušlí a dalších. Ze zvěřiny si pochutnáte na srnčí kýtě na houbách se smetanou , zvěřinové paštice, nebo marinovaných jele ... (více)
Vzdálenost: 8.93 km
Hotel Zlatý Chlum

Hotel Zlatý Chlum

V příjemně zařízené hotelové restauraci se 65 místy u restauračních  stolů k sezení a 22 místy  k  sezení v boxech,  si můžete ochutnat zejména tradiční české pokrmy i lahůdky zahraničních kuchyní, včetně rybích s ... (více)
Vzdálenost: 11.45 km
Hotel Křížový Vrch

Hotel Křížový Vrch

Chloubou našeho hotelu je vyhlášená stylová restaurace, ve které pro vás denně připravujeme čerstvé delikatesy z lokálních surovin a produktů té nejvyšší kvality. Snažíme se spolupracovat s regionálními farmami a výrobci, abych ... (více)
Vzdálenost: 12.76 km
Villa Regenhart

Villa Regenhart

Restaurace ve Ville Regenhart nabízí prostory hlavní jídelní části, stylového lobby baru s krbem a prostorné terasy s výhledem do přírody.Restaurace je pro Vás otevřena od neděle do čtvrtka od 11:00 do 21:00, v pátek a sobotu až do ... (více)
Vzdálenost: 13.48 km
Počasí
-0.9 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS