YEScyklo - Čarodějnický okruh (CZ-PL)
 Doporučené období

Informace o trase:

Délka: 15.54 km
Obtížnost: středně těžká
Hodnota zážitku:
Krajina:

YEScyklo - Čarodějnický okruh (CZ-PL)

Na téměř 16 km okruhu se můžete vydat po stopách čarodějnic. Začněte v Městském muzeu ve Zlatých Horách a pokračujte do Glucholaz, kde v průběhu procesů zemřelo na hranici 21 osob.

Přes lázeňský park a Przedniu Kopu se potom můžete vrátit zpět na hranice a odtud do Zlatých Hor. Polské Glucholazy nabízejí kromě historických budov a atrakcí třeba příjemné nové koupaliště, kde se můžete svlažit v horkých letních dnech.

 Parametry
Start výletu

Zlaté Hory (u hřiště)

Parkování

Parkovat lze zdarma na náměstí ve Zlatých Horách nebo u informačního centra, kde vám rádi poskytnou informace o celém regionu.

Trasa

Zlaté Hory (u hřiště) - Jarnoltowek (CZ-PL hranice) - Kostel sv. apoštola Bartoloměje - Skowronków - Glucholazy (hřbitov) - Glucholazy Zdrój - Pozdroze pod Przednia Kopa - Hraniční přechod Zlaté Hory - Zlaté Hory (u hřiště)

0%
Mevan's coffee

Mevan's coffee

Stylová kavárna v prostorách bývalé parní pekárny, spojená s výstavní galerií.
Vzdálenost: 4.98 km
Hotel Praděd Thamm

Hotel Praděd Thamm

Přijďte a ochutnejte vybrané pokrmy z české, ale i mezinárodní kuchyně, které vám připraví naší šéfkuchaři. Všechny pokrmy připravujeme z kvalitních a čerstvých surovin a vždy se snažíme upřednostnit lokální a regionáln ... (více)
Vzdálenost: 5.35 km
Rezidence U Jezera

Rezidence U Jezera

V jídelníčku najdete speciality ze sladkovodního candáta, pstruha i královské mořské pražmy, krevet, mušlí a dalších. Ze zvěřiny si pochutnáte na srnčí kýtě na houbách se smetanou , zvěřinové paštice, nebo marinovaných jele ... (více)
Vzdálenost: 9.16 km
Hotel Zlatý Chlum

Hotel Zlatý Chlum

V příjemně zařízené hotelové restauraci se 65 místy u restauračních  stolů k sezení a 22 místy  k  sezení v boxech,  si můžete ochutnat zejména tradiční české pokrmy i lahůdky zahraničních kuchyní, včetně rybích s ... (více)
Vzdálenost: 12.16 km
Hotel Křížový Vrch

Hotel Křížový Vrch

Chloubou našeho hotelu je vyhlášená stylová restaurace, ve které pro vás denně připravujeme čerstvé delikatesy z lokálních surovin a produktů té nejvyšší kvality. Snažíme se spolupracovat s regionálními farmami a výrobci, abych ... (více)
Vzdálenost: 14.03 km
Villa Regenhart

Villa Regenhart

Restaurace ve Ville Regenhart nabízí prostory hlavní jídelní části, stylového lobby baru s krbem a prostorné terasy s výhledem do přírody.Restaurace je pro Vás otevřena od neděle do čtvrtka od 11:00 do 21:00, v pátek a sobotu až do ... (více)
Vzdálenost: 14.59 km
Počasí
-2.3 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS