Lipovské stezky - Helios B
 Doporučené období

Informace o trase:

Čas: 6 minut
Délka: 1.31 km
Obtížnost: lehká
Hodnota zážitku:
Krajina:
Klesání: 56 metrů
Nejnižší bod: 528 m.n.m.
Nejvyšší bod: 584 m.n.m.

Lipovské stezky - Helios B

První ze dvou modrých trailů areálu Lipovské stezky - Helios.

Jedná se o krásně konstruované traily se spoustou dlouhých rovinek spojených neméně krásně zaříznutými zatáčkami. Potěšení na pohled. Projeďte se - ale ne mockrát, ať se nezačnete na těchto nenáročných trailech nudit... Občas budete muset i zpomalit na četných úsecích s muldami. Traily jsou výborně postavené a upravené, jsou tudíž vhodné i pro začátečníky.

 Parametry
0%
Hotel Helios

Hotel Helios

V restauraci Helios nabízíme speciality jak české tak i zahraniční kuchyně formou á la card menu nebo formou polopenzí.Při tvorbě menu klademe hlavní důraz na čerstvost, kvalitu a v neposlední řadě sezónost surovin. Důsledným dod ... (více)
Vzdálenost: 604 m
Hotýlek u Kance

Hotýlek u Kance

Rodinná atmosféra společně s profesionálním přístupem dělá z Hotýlku U Kance ideální místo pro zastávku na výletě v Jeseníkách i delší dovolenou v horách.Hotýlek se nachází v Horní Lipové, nedaleko hlavní silnice směrem d ... (více)
Vzdálenost: 728 m
Café bar Mio

Café bar Mio

V kavárně naleznete příjemné posezení v nekuřáckém prostředí, kde Vás obslouží pohodový personál. Můžete si zde vybrat ze široké nabídky kávy, nápojů a čerstvých zákusků. 
Vzdálenost: 1.19 km
Penzion Kovárna

Penzion Kovárna

Důraz na kvalitu a příjemné prostředí kladou v penzionu Kovárna v Horní Lipové. Pod Slezským Semmeringem se mohou návštěvníci dobře najíst a navíc si užít výjimečného ducha místa.  Kdo chce ochutnat něco typického, zdravého ... (více)
Vzdálenost: 1.74 km
Pension Bobrovník

Pension Bobrovník

Pension a restaurace Bobrovník se nachází u lázeňského města Jeseník, a to v klidné turisticky oblíbené osadě Bobrovník - necelé 2 km od města Jeseníku.Interiér naší restaurace je tvořen ruční prací ze dřeva, kamene a kovu. Do ... (více)
Vzdálenost: 3.85 km
Koliba

Koliba

Restaurace Koliba na Bobrovníku nabízí bohatý výběr pokrmů a nápojů.Můžete využít příjemného posezení v restauraci s kapacitou 40 osob, popřípadě salonek pro 20 osob. V letních měsících je otevřena venkovní terasa pro 60 oso ... (více)
Vzdálenost: 3.89 km
Počasí
2.4 °C
Webkamery
Ubytování
Slevová karta Yescard
Doprava v Jeseníkách
SOS